caption

 صفحه اصلی | محصولات | دانلودها
 

  » محصولات » یادگیری ماکزیمم » 504 واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی

 

برنامه patch رفع عیب خروجی صوتی نسخه 4011

 

 

سبد خرید

محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و‌ سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

 
» ارسال سفارش
 

 
 

راهنمای استفاده


  درباره
 
پِیشنهادات شما
 

 

 
 

 

 

504 واژه مطلقا ضروری زبان انگلیسی

این مجموعه برای آموزش 504 واژه ضروری زبان انگلیسی، بر اساس کتابی به‌همین نام، طراحی و تدوین شده است. کلیه لغات و معادل‌های آن‌ها توسط مولفین به دقت انتخاب و  توسط متخصصین تیم زبان شرکت نارسیس ترجمه شده‌اند. پس از آشنایی با این لغات، در خواهید یافت که هنگام استفاده از زبان انگلیسی، چه در متون و چه در گفتارها، همیشه با آن‌ها مواجه بوده‌اید. به‌منظور افزایش کیفیت یادگیری شما کاربرد هر لغت در سه مثال متفاوت به‌همراه ترجمه فارسی و همچنین تلفظ واقعی و دقیق کلیه لغات و معانی فارسی و انگلیسی ارائه شده است. یادگیری این واژه‌ها برای دانش‌آموزان زبان انگلیسی در سطوح متوسط  یا بالاتر توصیه می‌شود. با استفاده از نرم‌افزار یادگیری ماکزیمم می‌توانید مطمئن باشید که این لغات مفید را هرگز فراموش نخواهید کرد و درک روزنامه‌ها، مجلات، کتاب‌ها، فیلم‌ها، صفحات اینترنت و مکالمات روزمره، برای شما ساده‌تر خواهد بود.

Product Level سطح محصول

Proficiency

مهارت کامل

Advanced

پیشرفته

Upper Int.

بالاتر از متوسط
Intermediate متوسط
Lower Int.  پایین تراز متوسط
Elementary مقدماتی
Beginner ابتدایی 

قیمت :  12,500 تومان

 

نظرخود را بنویسید.

 سیستم یادگیری ماکزیمم چگونه کار میکند؟

فقط با صرف چند دقیقه در روز، لغات را به حافظه دائم خود بسپارید و آن‌ها را هرگز از یاد نبرید!

بسیاری از زبان‌شناسان معقدند که علی‌رغم اهمیت غیر‌قابل انکار گرامر، افزایش دامنه لغات، نقش مهمی برای یادگیری یک زبان جدید ایفا می‌کند. آن‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که در محیطی با زبان متفاوت، این یک دیکشنری است که می‌تواند راه‌گشا باشد نه یک کتاب گرامر و به‌همین دلیل افزایش دامنه لغات را، ابزاری کارآمد در جهت تسریع یادگیری و افزایش درک زبان جدید تلقی می‌کنند.

حتماً می‌دانید؛ واژه‌های جدید در حافظه موقت ما قرار می‌گیرند و در صورت عدم بازیابی و تکرار، کم کم فراموش می‌شوند. خوشبختانه می‌‌توان با تکرار متوالی در زمان‌های مناسب، واژه‌ها را در ذهن تثبیت کرده و به حافظه دائم خود منتقل کنیم؛ به‌گونه‌ای که هرگز آن‌ها را از یاد نبریم. در واقع، بسته به میزان سختی، آسانی یا آشنایی قبلی با یک موضوع خاص، تعداد و فواصل زمانی این تکرارها متفاوت است. نرم‌افزار ماکزیمم بر اساس اصول علمی، به‌گونه‌ای طراحی شده که با طرح سؤال و بررسی پاسخ شما، متوجه وضعیت هر واژه در حافظه می‌شود و به این ترتیب، زمان تکرار بعدی را مشخص کرده و از انتقال تمامی واژه‌ها به حافظه دائم شما، اطمینان حاصل می‌کند. پس برای کسب ماکزیمم بهره از وقت و انرژی خود، کافیست روزی چند دقیقه به تست‌های ماکزیمم پاسخ دهید.

نرم‌افزار ماکزیمم:

  • مطالعه شما را با تمرکز بر واژه‌هایی که در یادگیری آن‌ها مشکل دارید، اولویت‌بندی می‌کند.

  • با تکرارهای منظم در زمان‌های مناسب بر مبنای منحنی فراموشی ابینگ هاوس، باعث تثبیت آموخته‌ها در حافظه شما می‌شود.

  • با نمایش پیوسته سطح موفقیت و امتیازهای دریافتی، از خستگی شما به هنگام یادگیری جلوگیری کرده و براساس اصل پاداش‌های فوری اسکينر باعث تقویت در یادگیری می‌شود.

  • با حذف تكرارهای اضافی و غير‌ضروری، باعث استفاده بهینه از وقت شما می‌گردد.

  • با بهره‌گیری همزمان از حس بینایی و شنوایی، موجب فراگیری سریع‌تر و عمیق‌تر شما می‌شود.

درمورد پشتوانه های علمی سیستم آموزشی «یادگیری ماکزیمم» بیشتر بخوانید.